מערכת סינון לממד - מחירים

 

מאמר זה יספק לכם את כל הנקודות החשובות אותן עליכן לדעת לגבי מערכת לממ"ד וכל הקשור אל מערכת סינון לממד מחיר. במאמרים תוכלו להבין מהי מערכת זו, מה חשוב לוודא טרם קניית המערכת ומהו המחיר של המערכת.

מערכת סינון לממד מחיר ועוד
אנשים רבים אינם יודעים כיצד מתקינים מערכת סינון לממד ולמה בעצם חשוב כל כך להתקין מערכת זו. התשובה היא שחובה להתקין מערכת סינון לממ"ד בכל ממ"ד וזאת על פי הנחיה של פיקוד העורף. נכון להיום בכל בית חדש חובה להתקין מערכת זו. אין צורך בהיתר בנייה או תכנית כלשהי למטרת אישור. ניתן למצוא סימוכין לחובה זו באתר פיקוד העורף. תאריך 18.02.2010 ק.ת. 6869. באתר ניתן למצוא גם את כל הקשור אל עיקרי ההתקנה של מערכת זו והנחיות לטיפול בכל הקשור אל האוורור והסינון בממ"ד. חשוב כל כך להתקין מערכת זו בממ"ד משום שהיא יעילה למקרה של איום לא קונבנציונאלי, כלומר במקרים של לחימה כימית או ביולוגית. במקרה ובה האויבים שלנו מחליטים על סוג לחימה זו מערכת הסינון תכניס אוויר לצינור מיוחד ותעביר אותו סינון קפדני באמצעות מסכת אב"כ ומשם אל היושבים בחדר. דבר זה מבטל את הצורך להשתמש במסכת אב"כ. מערכת הסינון תמיד תותקן רק לאחר השלב בו הממ"ד עובר בדיקת אטימות.

מערכת לממ"ד- חשוב לוודא
תו תקן- חשוב לוודא שהמערכת היא בעלת תו תקן ישראל וקיבלה אישור מפיקוד העורף.
אחריות- אחריות מלאה למערכת היא בגדר חובה.
התאמה- יש לבחור מערכת רק לאחר פגישת ייעוץ והתאמה של המערכת לאותו חדר בו אתם מעוניינים שהוא ימוקם. רוב החברות המקצועית מספקות ייעוץ ראשוני ללא עלות.
עלות- ההמלצה היא לבקש הצעה של מערכת סינון לממד מחיר וזאת על מנת שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה והמתאימה ביותר.

סוגי מערכות- ארונית או מזגן?
חיפוש באינטרנט והקלדת המחרוזת " מערכת סינון לממד מחיר " או "מערכת לממ"ד מחיר" במנוע החיפוש יובילו לתוצאות שונות בנוגע למחיר. יש לעשות הפרדה בין המחירים וזאת משום שיש שני סוגים של מערכות וכל מערכת והמחיר שלה. יש מערכת שמעוצבת כמזגן ונתלית בחלק העליון של הקיר ויש מערכת  שמותקנת בארונית עץ מעוצבת בחלקים שונים של הממ"ד. משום שרובינו איננו מקצוענים בתחום, ההמלצה היא להסתייע באיש מקצוע מטעם החברה בה אתם מעוניינים לקנות את מערכת הסינון וזאת על מנת שיבדוק את הממד ויאמר ללקוח מהי המערכת המתאימה ביותר לסוג החדר ובהתאם מה המחיר של אותה מערכת. גודל החדר, המיקום בו אנו מעוניינים להתקין את המערכת, גובה צינור כניסת האוויר והעיצוב בו אנו מעוניינים ישפיעו על הבחירה ועל המחיר.

מעוניינים לדעת איזו מערכת מתאימה לממ"ד שלכם? התקשרו אל צוות המומחים של אייל מערכות בטלפון 04-6401136